PRACOWNICY ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH

Materiał opracowany przez: Ireneusz Balawender, •  opublikowano: 20 kwietnia 2016

KOMISJA PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

ID Imię Nazwisko Dodatkowe informacje
1.MonikaKonior - OleszkoPrzewodnicząca komisji
2.ks. RobertBoberReligia
3.AnnaFugasJęzyk angielski, język angielski zawodowy
4.KrzysztofGuzikJęzyk polski, samorząd uczniowski
5.BeataLeszczykJęzyk niemiecki
6.JoannaHaluk - SłapińskaJęzyk angielski, język angielski zawodowy
7.MagdalenaKołodziejJęzyk niemiecki
8.JacekKozłowskiJęzyk angielski, język angielski zawodowy
9.KatarzynaKsiążekJęzyk polski
10.KarolinaLitwinJęzyk polski
11.ks. GrzegorzDąbrowskiReligia
12.JózefStalecJęzyk polski
13.DominikaSzalachaJęzyk angielski, język angielski zawodowy
14.AnnaMilczanowskaJęzyk polski
15.BożenaMazurkowHistoria, WOS
16.MariaDrągReligia
17.DorotaTwardowskaJęzyk niemiecki

KOMISJA PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZYCH

ID Imię Nazwisko Dodatkowe informacje
1.RenataKontekPrzewodnicząca komisji, matematyka
2.TeresaMalczewskamatematyka
3.UrszulaMentel
4.AnnaPiteramatematyka
5.JoannaSzeligafizyka
6.UrszulaKalandykgeografia
7.AnnaPoźniakbiologia
8.MartaRondzisty - Palakchemia
9.IwonaSkoczylas - Pilatchemia
10.MarcinBarcińskiinformatyka
11.JanuszPelczarskiinformatyka

KOMISJA PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

ID Imię Nazwisko Dodatkowe informacje
1.IreneuszBalawenderPrzewodniczący komisji, systemy zarządzania bazami danych, projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych, pracownia grafiki wektorowej i rastrowej, pracownia urządzeń sieciowych
2.MarcinBarcińskiPracownia użytkowania komputerów, pracownia grafiki rastrowej
3.EugeniuszBuryWicedyrektor, pracownia elektryczna i elektroniczna
4.JanuszFicekPracownia elektryczna i elektroniczna, urządzenia techniki komputerowej
5.PiotrKraskaPracownia diagnostyki urządzeń techniki komputerowej
6.MikołajMachowski
7.UrszulaMentelMarketing, przedsiębiorczość, podstawy ekonomii, techniki dystrybucji
8.LeszekNiedbałaPracownia programowania strukturalnego i obiektowego, urządzenia techniki komputerowej, układy mikroprocesorowe
9.EdytaNiemiecDyrektor szkoły, podstawy sieci komputerowych
10.PiotrPawłowskiUkłady mikroprocesorowe, programowanie strukturalne i obiektowe, urządzenia techniki komputerowej
11.JanuszPelczarskiSystemy baz danych, administrowanie systemami operacyjnymi, BHP, informatyka
12.WojciechPilawskiPracownia programowania strukturalnego i obiektowego, układy cyfrowe, urządzenia elektroniczne
13.WaldemarRadeckiProgramowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
14.MartaRondzisty - PalakEtyka w biznesie, kreowanie kampanii reklamowych, strategie kalkulacji cen, informatyka
15.MarekUrbanikRysunek techniczny, techniki obróbki skrawaniem,
16.ElżbietaWolaninadministrowanie systemami operacyjnymi, pracownai urządzeń sieci komputerowych, podstawy sieci komputerowych, pracownia technik cyfrowych, pracownia oprogramowania DTP
17.AnnaFugasJęzyk angielski zawodowy
18.JoannaHaluk - SłapińskaJęzyk angielski zawodowy
19.JacekKozłowskiJęzyk angielski zawodowy
20.SzalachaDominikaJęzyk angielski zawodowy

KOMISJA KULTURY FIZYCZNEJ I PROMOCJI ZDROWIA

ID Imię Nazwisko Dodatkowe informacje
1.GrzegorzMusiałPrzewodniczący komisji, wychowanie fizyczne
2.JerzySzeligawychowanie fizyczne
3.JanuszŚwiecawychowanie fizyczne
4.EwelinaChwaławychowanie fizyczne
5.MałogorzataProkopwychowanie fizyczne
6.RafałMożdżeńwychowanie fizyczne
7.AnitaGelletawychowanie fizyczne
8.BarbaraGajewska
9.BarcińskiMarcin
10.AnnaPoźniak