PRACOWNICY ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH

Materiał opracowany przez: Monika Konior-Oleszko, Eugeniusz Bury, •  opublikowano: 11 marca 2021

Dyrektor szkoły - tel. 17 7483144

mgr inż. Edyta Niemiec

Wicedyrektorzy szkoły - tel. 17 7483145

mgr Monika Konior - Oleszko
mgr inż. Eugeniusz Bury

Księgowość: tel. 17 7483141

Elżbieta Kozubal - główna księgowa
Mariola Kloc

Administrator sieci – tel. 17 7483146

mgr Piotr Kraska

Pedagog szkolny – tel. +48 506 129 605

mgr Małgorzata Prokop (sala nr. 49)

Pedagog szkolny/doradca zawodowy - tel. +48 888 556 008

mgr Aleksandra Kapelewska – Barć (sala nr. 49)

Sekretarz szkoły/kadry – tel. 17 7483143

mgr Iwona Ulanowska

Sekretariat – tel. 17 7483140

mgr Beata Magierska

Biblioteka

mgr Józef Stalec
ID Imięi Nazwisko Przedmiot/stanowisko
1. Niemiec Edyta Dyrektor szkoły - Przedmioty zawodowe informatyczne
2. Konior-Oleszko Monika Wicedyrektor szkoły - Historia/Wos
3. Bury Eugeniusz Wicedyrektor szkoły - Przedmioty zawodowe elektroniczne
4. Balawender Ireneusz Przedmioty zawodowe informatyczne
5. Barciński Marcin Przedmioty zawodowe informatyczne
6. Buć Bartosz Język angielski
7. Chwała Ewelina Wychowanie fizyczne
8. Długosz-Tacik Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne
9. Drąg Maria Religia
10. ks. Dąbrowski Grzegorz Religia
11. Ficek Janusz Przedmioty zawodowe elektroniczne
12. Fugas Anna Język angielski
13. Gajewska Barbara Edukacja dla bezpieczeństwa
14. Gątarski Krzysztof Przedmioty zawodowe informatyczne
15. Gelleta Anita Wychowanie fizyczne
16. Guzik Krzysztof Język polski
17. Haluk-Słapińska Joanna Język angielski
18. Hudaszek Agnieszka Matematyka
19. Kalandyk Urszula Geografia
20. Kamińska Lucyna Geografia
21. Książek Katarzyna Język polski
22. Kontek Renata Matematyka
23. Kołodziej Magdalena Język niemiecki
24. Kozłowski Jacek Język angielski
25. Kraska Piotr Przedmioty zawodowe informatyczne
26. ks. Kryk Bohdan Religia
27. Krzywonos Monika Przedmioty zawodowe informatyczne
28. Leszczyk Beata Język niemiecki
29. Leja Anna Plastyka
30. Litwin Karolina Język polski
31. Machowski Mikołaj Przedmioty zawodowe mechaniczne
32. Malczewska Teresa Matematyka
33. Mazur Edyta Historia
34. Mazurkow Bożena Historia
35. Mentel Urszula Przedmioty zawodowe - reklama
36. Milczanowska Anna Język polski
37. Możdżeń Rafał Wychowanie fizyczne
38. Musiał Grzegorz Wychowanie fizyczne
39. Musiał Mariusz Język angielski
40. Niedbała Leszek Przedmioty zawodowe informatyczne
41. Nabożny Wojciech Przedmioty zawodowe mechaniczne
42. Osmyk Jakub Przedmioty zawodowe informatyczne
43. Pawłowski Piotr Przedmioty zawodowe informatyczne
44. Pękala Małgorzata Historia
45. Pieniążek-Sak Agata Zajęcia rewalidacyjne
46. Pilawski Wojciech Przedmioty zawodowe informatyczne
47. Pitera Anna Matematyka
48. Poźniak Anna Biologia
49. Przeszłowska Marta Matematyka
50. Radecki Waldemar Przedmioty zawodowe mechaniczne
51. Skoczylas-Pilat Iwona Chemia
52. Sowa Katarzyna Przedmioty zawodowe - reklama
53. Stalec Józef Język polski
54. Szalacha Dominika Język angielski
55. Szeliga Joanna Fizyka
56. Szeliga Jerzy Wychowanie fizyczne
57. Świeca Janusz Wychowanie fizyczne
58. Tereszkiewicz Aneta Przedmioty zawodowe informatyczne
59. Twardowska Dorota Język niemiecki
60. Urbanik Marek Przedmioty zawodowe mechaniczne
61. Wilkos Jolanta Matematyka
62. Wolanin Elżbieta Przedmioty zawodowe informatyczne