Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty!

Materiał opracowany przez: ZST Rzeszów, •  opublikowano: 11 września 2020

Za nami wakacje, pełne obwarowań i ograniczeń. 1 września 2020 powitaliśmy nowy rok szkolny. Po bardzo długiej przerwie nareszcie mogliśmy się spotkać. W szkole! Inaczej niż do tej pory, z zachowaniem środków ostrożności, zgodnie z obowiązującymi procedurami. Z powodu trwającej pandemii, spotkanie inauguracyjne musiało mieć nietypowy charakter i odbyło się w kilku turach, każde o innej godzinie i dla poszczególnych roczników. Wychowawcy podczas tych spotkań przekazali nam garść nowych, bardzo istotnych informacji, związanych zarówno z nauczaniem, jak i z naszym bezpieczeństwem.

Szczególnie serdecznie powitano w szkole nowych uczniów z pierwszych klas. Trzymajmy za Was kciuki. Życzymy powodzenia nie tylko w nauce! Wychowawcami tych klas zostali:

  • 1LO - Pani prof. Jolanta Wilkos/ Pani prof. Aleksandra Kapelewska-Barć;
  • 1AT - Pan prof. Wojciech Nabożny
  • 1BT - Pani prof. Bożena Mazurkow
  • 1CT - Pani prof. Magdalena Kołodziej
  • 1DT - Pani prof. Anna Leja

A późnym popołudniem, o godzinie 1800, uczestniczyliśmy wraz z dyrekcją szkoły, wychowawcami i nauczycielami w mszy świętej, odprawionej w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców. Modliliśmy się w naszym powstającym w dużym tempie kościele parafialnym pw. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Na zakończenie mszy św. otrzymaliśmy uroczyste błogosławieństwo oraz pomodliliśmy się do Matki Najświętszej o opiekę na cały rok szkolny. Wszystkim życzymy, aby ten rok szkolny był pomyślny, zakończony z radością!